PRZEPROWADZKI SOPOT

Każda osoba, która przynajmniej raz w życiu doznała zmiany miejsca zamieszkania wie, jaką nerwicę i stres powoduje zbliżająca się wyprowadzka. Pakowanie kruchego szkła bądź ceramiki, demontaż garderoby bądź zabudowy kuchennej, zwały ubrań, podręczników, dokumentów…
Nasza firma wykonuje usługi dla wszystkich tych klientów, którzy nie chcą albo nie mogą sami zająć się przeprowadzką.
Pakowaniem, zabezpieczaniem, transportem i rozładowywaniem mebli i oczywiście innych przedmiotów zajmujemy się od początku lat 90-tych, dzięki czemu osiągnęliśmy najwyższy poziom praktyki i profesjonalizmu.
W czasie pracy pamiętamy o wszelkich zasadach bezpieczeństwa i o fachowym sfinalizowaniu każdego zlecenia, które powierzane nam jest przez zleceniodawcę.
Naszą pracę aranżujemy w taki sposób, by uniknąć niepotrzebnego zamieszania jak również straty czasu, który wpływa nie tylko na generalną nerwowość klienta, lecz ponadto na koszt całościowej usługi.
Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy nie robią przerwy na papierosa czy kawę co kwadrans. Nasi pracownicy przeprowadzają usługi tak, że każda wyprowadzka jest prędka i przyjemna.
Profesjonalnie zorganizowane meblowozy i sprzęt pozwalają nam na bezpieczny transport mebli i pozostałego dobytku do określonej lokalizacji, jednocześnie na terenie Trójmiasta, jak również na drugim końcu Polski.
Dotychczas wykonaliśmy setki przeprowadzek domostw, pomieszczeń biurowych, instytucji, nie omijając przy tym niestandardowych zleceń. Współdziałamy oraz wzajemnie uzupełniamy się z firmą odAdoZ Przeprowadzki Gdańsk, przez co w jeszcze większym stopniu możemy sprostać wymaganiom naszych klientów
Jesteśmy świadomi licznych obowiązków zawodowych jak również ciągłego braku czasu ludzi pracujących zawodowo. Właśnie dlatego oferujemy elastyczny czas pracy, który dopasowujemy do wymagań naszych klientów. Usługi świadczymy w tygodniu, jak również podczas weekendów. Działamy przy tym sprawnie, ekspresowo, metodycznie i dokładnie.

TRANSPORT SOPOT

Kupiłeś nową pralkę albo inny sprzęt i trzeba go przetransportować do domu? Pragniesz ekspresowej bagażówki na już Zadzwoń do nas!
Nasza firma od lat wykonuje ekspresowe usługi transportu w takich miastach jak Sopot, Gdańsk i Gdynia. Zadzwoń do nas a nasza bagażówka przybędzie w wyznaczone przez Ciebie miejsce najszybciej jak to możliwe.
Bezpieczeństwo ładunku i oczywiście szybkość realizacji Twojego zamówienia gwarantuje różnorodny wymiarowo tabor samochodów zaczynając od 12m3 a skończywszy na 40m3.
Cena realizacji usługi transportu zależy od kilku czynników, to jest od wariantu wypożyczanego samochodu, liczby km oraz czasu wykonania usługi. Przyjmujemy do rozważenia ponadto rozsądne propozycje cenowe naszych zleceniodawców.
Transport mebli i innych elementów dobytku ułatwiają nam dobrze przeznaczone do prowadzenia firmy meblowozy typu bagażówka marki Iveco i Mercedes. Posiadamy ponadto pojazdy samochodowe typu bus, przystosowane do transportu mniejszych ładunków. Sprawny załadunek zapewniają nam dodatkowe akcesoria takie jak pasy, szelki itd..

UTYLIZACJA SOPOT

W czasie przeprowadzki mamy doskonałą okazję do pozbycia się różnych zbędnych a zajmujących znaczną część naszej domowej przestrzeni mebli, sprzętów i innych rzeczy wielkogabarytowych. Dzięki świadczonym przez naszą firmę usługom także ta sprawa przestaje być dla Państwa kłopotem. Zarazem podczas klasycznej przeprowadzki jak też przy rutynowym „remanencie” domowego mienia zajmiemy się utylizowaniem niepotrzebnych rzeczy. Możemy wykonać oczyszczanie i porządkowanie:
mieszkań
poddaszy
strychów
piwnic
garażów
ogrodów

Do głównie wytwarzanych w naszych nieruchomościach odpadów wielkogabarytowych należy:

zużyty sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, kuchenki, piecyki, armatura sanitarna)
sprzęt elektroniczny (telewizory, radia, komputery, odkurzacze)
meblościanki
stolarka budowlana bez szyb (okna, drzwi)
zasłony
łóżeczka dziecięce
materace
pierzyny
rowery
zabawki sporych rozmiarów etc.